Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

MÜMİN SARIKAYA İLE SÖYLEŞİ


İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü organizasyonunda Umurbey Belediyesinin katkılarıyla Çanakkale’ye gelen "Ben Yoruldum Hayat" şarkısıyla ün kazanan Mümin Sarıkaya, İÇDAŞ kongre merkezinde sevenleriyle buluştu. 
Etkinliğe AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş, AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı

30 seneye yakın zamandır bağlama çaldığını belirten Mümin Sarıkaya, “Çanakkale’ye ilk kez geldim, şehitliği gezdim ve manevi ortamdan çok etkinlendim. Vatanımız da hiç kimse ayırım yapmadan yaşarsa Çanakkale’de olduğu gibi her daim birlik ve beraberlik içinde olacağız” dedi.
Katılımcıların Mümin Sarıkaya’nın parçaları ile zaman zaman hüzünlendiği, zaman zaman eğlendiği gecede sohbet ve içtenliği ile de sanatçı geceye damgasını vurdu.
Ben yoruldum hayat şarkısıyla final yapan Mümin Sarıkaya'ya tüm seyirciler içtenlikle eşlik etti. Gecenin sonunda sanatçı bu organizasyonu düzenleyen İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne ve Umurbey Belediyesine teşekkür ederek, Çanakkale’ye daha büyük bir konserle tüm sevenlerimle buluşmak isterim, tüm sevenlerime selam olsun temennileri ile gece son buldu.


  • Mümin Sarıkaya1.jpg
  • Mümin Sarıkaya2.jpg
  • Mümin Sarıkaya3.jpg